Hakkında

 

 

 

Selamlar! Benim adım Julia Ramirez. Mtv Hesaplama, insanların bir blog ya da bir web sitesi oluşturmaya başlamalarına ve böylece yaşamlarını idame ettirebilmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. İnsanların çoğu, hayatlarını sürdürebilmek için, haftada 40 saat çalışıp, çocuklarının büyüdüğünü görmeden ve üstelik hayatlarından keyif almadan, canlarını dişlerine takarak çalışmaktadır.
Web tasarım işiyle her zaman yakından ilgiliydim ve gün geldi kendimi, bloglar kurmak ve küçük yere işletmeler için içerik hazırlamak gibi freelance işler yaparken buldum. O zaman, sadece bloglayarak büyük paralar kazanabileceğimi fark ettim.
Aldığım blog siparişlerini yetiştirmeye ve önceki müşterilerimin önerilerine yoğunlaşmışken, kendi bloglarımı açabileceğim ve ciddi paralar kazanabileceğim kadar yeterli paraya sahip olduğumu gördüm.
Bu sitede, temel bloglama tekniklerinden, daha fazla trafik elde edebilmek ya da blogunuzdan daha büyük paralar kazanabilmek gibi çeşitli konulara yer verdim.
Eğer siz de, bir aralar bir blog hazırlama niyetinde olup daha sonra nasıl ve nereden başlayacağına karar veremeyenlerdenseniz, doğru yerdesiniz demektir. Blogumdaki ve bültenlerimdeki tüm bilgiler, ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur.